Běžky

Ramsau

26.1. - 30.1.2020

Ubytování: Penzion
Doprava: Vlastní/Mikrobus
Stravování: Plná penze

6 700 Kč

Ramsau

ideální trénink před Jizerskou 50

Ramsau am Dachstein je kouzelným střediskem zimních sportů na náhorní plošině mezi impozantními jižními stěnami Dachsteinu a Schladminskými Taurami. Poloha zaručuje krásně prosluněné dny a nadmořská výška zase dostatek kvalitního sněhu s mimořádně zdravým klimatem. Pro běžecké lyžování existuje jen velmi málo lepších adres. Denně je upravováno 150 km stop pro klasiku a 70 km pro bruslení, což v kombinaci s vysokohorským prostředím a okouzlujícími panoramaty slibuje ideální podmínky jak pro rekreační sportovce, tak i pro ambiciózní závodníky. Ne nadarmo je Ramsau dějištěm světového poháru a tréninkovým centrem mnoha světových reprezentací.

Ti z vás, kteří raději dávají přednost sjezdovému lyžování či snowboardingu, mohou využít stovek kilometrů perfektně upravených sjezdovek všech různých typů a stupňů obtížnosti. Dachstein, hora věčného sněhu a ledu, garantuje dostatek sněhu v jakémkoli ročním období. Na milovníky freeridu čeká 18 km dlouhý sjezd z Dachsteinského ledovce až do střediska Ramsau am Dachstein. Se zakoupeným skipasem můžete navštívit celou lyžařskou oblast Ski Amadé. Z neuvěřitelných 869 km sjezdovek a 270 lanovek a vleků si každý určitě vybere tu „svoji“.

Cena zahrnuje / Za příplatek

  Cena zahrnuje

  • 4x ubytování
  • plná penze (v poledne polévka)
  • vstup do sauny
  • služby technického delegáta
  • povlečení a závěrečný úklid
  • informační materiály a DPH 
  • zákonné pojištění CK

  Za příplatek

  • doprava mikrobusem
  • cestovní pojištění + pojištění storna zájezdu
  • vstup do běžeckých stop
  • skipas  
  • členství v Alpenverein

Itinerář

Galerie
Seznam
den 1

ČR – Rakousko

Náš mikrobus odjíždí v 7:00 hod. z Brna přímo do Rakouska, abychom po zhruba šestihodinové jízdě dorazili kolem poledne na místo. Odpoledne již můžeme vyrazit do stop.

den 2 - 4

hlavní běžkařské/lyžařské dny

Během následujících dnů si budeme naplno užívat běžkařských tratí. Pro zájemce je možná kombinace s lyžováním.

den 5

odjezd do ČR

Pobyt na penzionu musíme ukončit dopoledne. Zpět do ČR odjíždíme vlastními auty individuálně, mikrobusem v cca 16.00 hod. Zájemci tedy mohou ještě skoro celý den strávit ve stopách. Předpokládaný příjezd mikrobusu do Brna je cca v 22.00 hod.

Obecné informace

Doprava

VLASTNÍ DOPRAVA

Do ceny zájezdu není doprava zahrnuta. Příjezd do Ramsau s vlastními auty je nejvhodnější mezi 12. – 20. hod. Vzdálenost z Brna do Ramsau je 420 km. Počítejte s dobou jízdy přibližně 5 až 6 hodin. Přijedete-li na místo včas, můžete ještě odpoledne vyrazit do stop.

DOPRAVA MIKROBUSEM

Za příplatek vám můžeme rezervovat místo v našem mikrobusu. Odjezd je naplánován na 7:00 hod. z Brna. Míříme přes Vídeň nejkratší cestou do Ramsau, kam dorazíme po poledni. Na zpáteční cestu k domovu se vydáme v závěrečný den asi v 16 hodin. Předpokládaný příjezd do Brna je okolo 22 hodiny. 
Cena zájezdu s dopravou mikrobusem je 7 750 Kč.
Nástupní místo: Brno

Ubytování

NOCLEHY POD STŘECHOU

Nocujeme v příjemném rodinném penzionu, který se nachází na okraji Ramsau přímo u běžecké trasy. V těsné blízkosti penzionu je zastávka skibusů, které mohou lyžaři zdarma využít k přiblížení se ke sjezdovkám. Pokoje jsou 2 – 4 lůžkové. Hosté mohou využívat také saunu, která je již v ceně.

Stravování

PLNÁ PENZE

Stravování je zajištěno formou plné penze. Prvním jídlem pro nás bude večeře v den příjezdu a posledním snídaně v odjezdový den. Snídně je podávána formou bufetového stolu, na oběd polévka s pečivem, večeře bývá tříchodová.

Doplňující informace

BĚŽECKÉ STOPY

Jak je v Alpách běžným zvykem, upravené běžkařské stopy v Ramsau nejsou zadarmo. Vynaloženým penězům za permanentku ovšem odpovídá kvalita všech tratí. Denní poplatek činí 8,50 €, třídenní 19,50 €, na celý náš pobyt je pak zvýhodněná cena 30,00 €/os. Upravováno je 150 km tras pro klasiku a 70 km pro skate.

Skipasy pro region Ramsau am Dachstein
Aktuální ceny naleznete na webu lyžařského střediska »
Pro celý skiregion SKI AMADÉ jsou ceny zde »

Zájezd realizujeme od 6 do 16 osob.

Pro skupinky rádi připravíme akci dle vašich preferencí i v individuálním termínu, cena na vyžádání.

Fakturace na zaměstnavatele možná, po rezervaci zájezdu kontaktujte CK.