Výstupy na vrcholy

01

První vrcholy

Získejte nezbytné zkušenosti a sebedůvěru

Je ověřeno, že ke zdánlivě nedosažitelnému cíli lze dojít postupnými kroky. Proto jsme pečlivě vybrali vrcholy, na které vedou technicky jednoduché výstupové trasy. Na nich můžete získat nezbytné zkušenosti a sebedůvěru pro zdolání vyšších či obtížnějších kopců ve vaší „vrcholové“ kariéře:

02

Evergreeny Alp

Zdolejte top alpské čtyř a třítisícovky

Nádherných výstupů je v rámci celých Alp nespočet. Některé však nad ostatními nepatrně vyčnívají. Ať už svojí výškou, nějakým nej, či prostě neopakovatelnou horskou scenérií v okolí. Následující seznam vrcholků patří zkrátka do sbírky každého horala a milovníka hor.

03

Hory světa

Staňte na nejkrásnějších vrcholech světa

Kořením každé pořádné výpravy do hor je vrchol. Nejedna stránka světového lezení je popsána dramatickými příběhy o výstupech na horské velikány. Nemusíme se však nutně stát horolezci, abychom zažili opojnou radost z okamžiku, kdy nám svět leží u nohou. Jsou nádherné kopce, na které vyjdeme bez větších překážek, na jiné vedou zajištěné cesty, případně nám stačí mačky a cepín. Výstupy na vrcholy, to je jedna z nejdůležitějších kapitol naší činnosti.

04

Pravidelné cíle

Vrcholy kam každoročně vyrážíme

V rámci našich cest pravidelně navštěvujeme celou řadu dalších nejen alpských vrcholů. Záběr našich horských průvodců a vůdců je obrovský, proto se neváhejte inspirovat následujícím výčtem nádherných vrcholů. Výpis není zdaleka kompletní, ale vybrali jsme pro vás pouze ty nejžádanější.

Alalinhorn (4 027 m)
Barre des Écrins (4 101 m)
Castor (4 226 m)
Dom (4 545 m)
Dufourspitze (4 634 m)
Eiger (3 970 m)
Grand Combin (4 314 m)
Jungfrau (4 158 m)
Lyskamm (4 527 m)
Mönch (4 099 m)
Piz Boe (3 152 m)
Simlaun (3 599 m)
Signalkuppe (4 556 m)
Weisshorn (4 505 m)
Weisskugel (3 758 m)

Chcete své vlastní horské dobrodružství?

Vaši představu nám zašlete prostřednictvím našeho formuláře. Rádi vám připravíme konkrétní nabídku přesně dle vašich představ.

Poptávkový formulář