Slevy a dárkové poukazy

Slevy

  • Sleva pro stálé zákazníky – po každé s námi absolvované akci obdržíte slevový voucher, jehož hodnota je úměrná ceně této akce. Ušetříte tak při objednávce dalšího zájezdu nebo kurzu. V objednávkovém formuláři pak v kolonce sleva stačí uvést číslo voucheru/-ů
  • Akční cena - sleva pro každého účastníka, který zašle přihlášku na zájezd zahrnutý do akční nabídky. Stejná výše slevy je uplatnitelná i pro variantu s vlastní dopravou. Slevu nelze sčítat s žádnými dalšími slevami a nelze ji uplatnit na již uzavřené smlouvy. Platnost nabídky: vybrané zimní akce – přihlášky přijaté do 30.11.2017, letní akce a vybrané expedice – přihlášky přijaté do 31.12.2017
  • 3% – skupinová sleva pro každého člena skupiny nejméně 5 osob cestujících na jednu cestovní smlouvu. Slevu je možné sčítat se slevou pro stálé zákazníky. Větším kolektivům nabízíme další výhody a bonusy – nutné je osobní jednání – pište přímo na ck@v-tour.cz.
  • Sleva pro děti– výše těchto slev je ovlivněna cenami služeb zahrnutých v zájezdu. Slevy jsou proto uváděny u každého zájezdu či kurzu zvlášť přímo v odstavci „Obecné informace“. Není-li tato informace uvedena, cenu sdělíme na vyžádání.
  • S Alpenvereinem ušetříte – při nejednom z našich zájezdů využíváme k noclehům alpské horské chaty. Sleva 50% na ubytování pro členy Alpenvereinu rychle vrátí investici do ročního členského poplatku. Podmínky členství »
  • Slevový voucher – v rámci různých marketingových aktivit můžete získat slevový voucher na určitou částku, či procentuální slevu z ceny zájezdu. Unikátní kód voucheru prosím uveďte do pole nárokované slevy v závazné přihlášce a jeho hodnota vám bude odečtena ve smlouvě o zájezdu.

Pozor! O slevu nezapomeňte zažádat již v objednávce zájezdu. Zpětně ji již nárokovat nelze!

Poznámka: vyhrazujeme si právo snížit cenu zájezdu nebo kurzu v rámci marketingových kampaní za účelem doprodeje posledních míst. Na takto zlevněné akce již žádnou další slevu není možné aplikovat.

Dárkové poukazy

Darujte zájezd, zážitkový kurz nebo poukaz na určitou hodnotu či jakoukoliv akci v rámci naší nabídky. Rádi vám vystavíme dárkové poukazy na libovolné aktivity z naší nabídky s textem dle vašeho přání. Dárkový voucher vám připravíme přesně dle vašeho přání a zašleme emailem případně poštou zalaminovaný v atraktivním