Horské dráhy, vodní atrakce, 4D kino i vědomostní kvíz

V dnešní rychle se rozvíjející době je pro všechny stále náročnější získat si zájem studentů. Ti totiž na školních zájezdech mnohdy více než po vědomostech touží po zábavě a odpočinku. Zájezd do Německého Europa Parku nabízí vyváženou kombinací obojího. V průběhu návštěvy mají studenti možnost vyzkoušet řadu rozmanitých atrakcí, kombinovaných se zábavnou vědomostní soutěží. Tematicky laděný zábavní park otevřel poprvé své brány již roku 1975 a za neméně než čtyřicet let své existence prošlo jeho branami více než 4 miliony návštěvníků. 

Celý park je rozdělený do několika tematických celků odkazujících na jednotlivé státy Evropy. Najdeme tu Řeckou, Italskou, Německou, Francouzskou i Ruskou část, přičemž každá se tematicky orientuje na něco jiného. Součástí komplexu jsou i parky a příjemná místa k posezení a odpočinku.

Orientační program

V případě zájmu je možné program prodloužit na dva dny zábavy se zajištěním noclehu a stravy přímo v parku. 

Galerie
Seznam
den 1

Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v pozdních večerních hodinách přímo od školy. Nakládka u školy. Noční přejezd ČR a SRN. 

den 2

Europa Park a program v místě

Ráno příjezd do německého Rustu. Ranní hygiena a společný vstup do Parku v 9:00. Dopoledne vzdělávací aktivita v parku – zeměpisný kvíz pro studenty středních škol. Po soutěži oběd a poté samostatný program v zábavním parku. V podvečer sraz u autobusu a odjezd domů.

den 3

Návrat do ČR

V brzkých ranních hodinách příjezd zpět ke škole.

Obecné informace

Doprava

Využíváme moderní zájezdové autobusy osvědčených autodopravců s kapacitou 49 – 59 osob. Standardním vybavením jsou sedačky s bezpečnostními pásy, DVD, toaleta, klimatizace, možnost zakoupení teplých i chlazených nápojů.

Ubytování

V případě vícedenního programu je ubytování zajištěno přímo v Europa Parku. S ohledem na cenu je zvoleno ubytování v kempu v chatičkách po 4 osobách, případně v teepee po 12 osobách. Společné sociální zařízení je v areálu kempu. Pokoje jsou vybaveny postelí s matrací, skříňkami a stolem s židlemi. 

Stravování

Na kratších cestách se účastníci stravují z vlastních zásob, případně je možné zajistit oběd s hlavním chodem, salátem i nápojem. Během cesty rádi zajistíme pitný režim pro všechny účastníky.

Cena

Třídenní program s odjezdem z Plzně
od 2090 Kč/os

při účasti 50 platících osob
(3x pedagogický doprovod ZDARMA)

Třídenní program s odjezdem z Brna
od 2300 Kč/os

při účasti 50 platících osob
(3x pedagogický doprovod ZDARMA)

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • celodenní vstupné do parku
  • služby průvodce s licencí MŠMT
  • cestovní pojištění a pojištění storna záejzdui
  • zákonné pojištění CK
  • informační materiály a DPH

 

Za příplatek

  • obědový balíček
  • ubytování pří vícedenních programech

Přejete si sestavit vlastní školní zájezd, exkurzi či lyžařský kurz?

Vaši představu nám zašlete prostřednictvím našeho formuláře. Rádi vám připravíme konkrétní nabídku přesně dle vašich představ.

Poptávkový formulář