Jednodenní výlet do světa milovníků LEGA

Odpočinkově laděný výlet do světa populární stavebnice LEGO pro všechny věkové kategorie. Druhý největší LEGO park v Evropě, kterým ročně projde více než 1,3 milionů návštěvníků, byl otevřen v roce 2002, rozprostírá se na ploše 130 000 m2 a kromě řady unikátních staveb všeho druhu z dobře známých barevných kostek nabízí i bohatý doprovodný program. Dominantou parku je LEGO městečko s německými památkami a zajímavostmi. Najdete zde např.: budovu německého parlamentu, přístav v Hamburku nebo největší stavbu z lego kostek vůbec, mnichovskou Alianz Arenu.

Celý zájezd lze prodloužit o jeden či více dní a navštívit některé zajímavosti v okolí, jako například město Kostnice na břehu Bodamského jezera, muzeum BMW v Mnichově, případně největší evropské vodopády ve Švýcarském Schaffhausenu.

Orientační program

Galerie
Seznam
den 1

Legoland

V brzkých ranních, případně v pozdních nočních hodinách (záleží na vzdálenosti školy) odjezd autobusu směrem na Mnichov a dále do Günzburgu. Celodenní program v zábavním parku a parku LEGO miniatur. Pozdě odpoledne odjezd zpět do ČR. Návrat v nočních hodinách. 

Obecné informace

Doprava

Využíváme moderní zájezdové autobusy osvědčených autodopravců s kapacitou 49 – 59 osob. Standardním vybavením jsou sedačky s bezpečnostními pásy, DVD, toaleta, klimatizace, možnost zakoupení teplých i chlazených nápojů.

Stravování

Na kratších cestách se účastníci stravují z vlastních zásob. Na přání školy jsme schopni zajistit svačinu, pitný režim pro všechny účastníky, případně oběd v některé z místních restaurací. 

Cena

Jednodenní program
od 1 450 Kč/os z Brna

při účasti 50 platících osob
(3x pedagogický doprovod ZDARMA)

Jednodenní program
od 1 150 Kč/os z Prahy

při účasti 50 platících osob
(3x pedagogický doprovod ZDARMA)

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • celodenní vstup do Legolandu
  • služby průvodce s licencí MŠMT
  • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu
  • zákonné pojištění CK
  • informační materiály a DPH
     

Za příplatek

  • hlavní jídlo s nápojem a salátem přímo v parku - 6 €

Přejete si sestavit vlastní školní zájezd, exkurzi či lyžařský kurz?

Vaši představu nám zašlete prostřednictvím našeho formuláře. Rádi vám připravíme konkrétní nabídku přesně dle vašich představ.

Poptávkový formulář