Extrem food festival BRNO

V sobotu 25. května se v Brně uskuteční již čtvrtý ročník Extrem food festivalu. Akce nabídne exotickou kuchyni, neobvyklé nápoje a bohatý doprovodný program. Festival proběhne na známém fotbalovém stadionu Za Lužánkami a pořadatelé se na něm pokusí vytvořit nový český rekord v počtu lidí pojídajících smažený hmyz na jednom místě.

Přijďte si zasoutěžit na náš stánek V-tour a vyhrajte ferratový zájezd!

Aktuality k akci naleznete ve facebookové události.

 

Vydrž a vyhraj!


V rámci Extreem food festivalu máte jedinečnou možnost vyhrát ferratový kurz v Alpách v hodnotě 4 600 Kč. Zúčastněte se soutěže ve visu na hrazdě na stánku CK V-tour a Alpenverein OEAV.CZ a užijte si parádní víkend v horách. Všichni účastníci budou zároveň zařazeni do slosování o další věcné ceny. Vyhrát může opravdu každý!

Ze všech účastníků soutěže slosujeme 3 výherce

 

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Protáhnout ruce, obít kolena... to je Stubai!

  V červenci jsme měli štěstí a skupinka se sešla výkonnostní, bojovná a srdnatá. Podívejte se na náš fotoreport z nejkrásnějších ferrat Stubaiských Alp!

  Zobrazit více
 • Poslední volná místa na letních akcích!

  Léto je v plném proudu a my vyrážíme na řadu super akcí! Připravili jsme pro vás přehled blížících se zájezdů, na kterých zbývají poslední volná místa.

  Zobrazit více
 • V-tour blog!

  Ať už se chystáte na dovolenou, nebo si potřebujete jednoduše odpočinout od každodenních starostí, máme tu pro vás zbrusu nový blog, který budeme průběžně plnit neodolatelnými články ze světa cestování a outdooru!

  Zobrazit více