Aktuality

Madeira - zbrusu nový fotoreport

Minulý měsíc se V-tour skupinka vypravila na Madeiru. Jak si užívali nejkrásnější jaro v květinovém ráji Atlantiku? Podívejte se na zážitky ve fotoreportu.

Madeira - ostrov romantických a tajuplných zákoutí – kilometry tajemných stezek podél levad, můžete vystoupat vysoko nad mraky na nejvyšší vrchol ostrova, pozorovat rozbouřený oceán a užít si i trochu městské turistiky, typické madeirské domky, návštěvu vinotéky nebo vyhlášených botanických zahrad.
 

Detail zájezdu


 

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Nové termíny Expedic 2020 na webu!

  Rádi plánujete větší dovolenou dostatečně dopředu? Na našem webu již najdete přehled termínů oblíbených expedic pro Silvestr 2019 a jaro 2020 a je že je z čeho vybírat! Pamatujte, sny se neodkládají, ale realizují!

  Zobrazit více
 • Ferraty na dosah!

  Každý rok vznikají desítky nových cest, objevují se stále nové prvky zpestřující zážitek všem účastníkům. Vydejte se s námi objevit jejich kouzlo. Jaké ferraty s námi můžete podniknout v nejbližší době?

  Zobrazit více
 • Extrem food festival BRNO

  Přijměte pozvání na čtvrtý ročník Extrem food festivalu v Brně a pojďte si užít exotickou kuchyni, neobvyklé nápoje a bohatý doprovodný program. Těšíme se na vás na stánku V-tour se soutěží o ferratový zájezd!

  Zobrazit více