Aktuality

Školní katalog 2018/2019

Nový katalog školních zájezdů s CK V-tour je na světě! Můžete se těšit na řadu vylepšených programů pro nadcházející školní rok.

Představujeme poznávací a vzdělávací exkurze do Švýcarska, Rakouska, Německa, Francie, Anglie, Slovinska, BENELUXU a dalších zemí. Oblíbené jsou také jednodenní zájezdy, adventní akce, zážitkové výlety a v neposlední řadě lyžařské kurzy v Rakousku, Švýcarsku, Itálii a Francii.

Zájezdy organizujeme na míru kolektivům žáků a pedagogů základních a středních škol.

Intenzivně plníme i naši webovou presentaci a každou chvíli budou přibývat nové a nové modelové programy pro vaši inspiraci kam vyrazit.

Celý katalog si můžete prolistovat zde.

Kompletní nabídka zájezdů pro školy

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Festival DO HOR! 7.3.2019

  METEOROLOGIE, PLÁNOVÁNÍ HORSKÝCH TÚR A HORSKÁ FOTOGRAFIE

  Horská meteorologie, plánování túry s využitím moderních mobilních aplikací. Fotografování v horách a na cestách, tipy k postprodukci skvělých snímků.

  Zobrazit více
 • Co se chystá? Sněžnice i expedice!

  Nyní je ten pravý čas vybrat si vaši letošní expediční cestu, na většinu z nich již nakupujeme letenky a co nevidět vyrážíme! Zimní akce jsou také v plném proudu, aktuální nabídku najdete pohromadě právě zde.

  Zobrazit více
 • Jebel Toubkal a Sahara

  Pěšky s mulami přes Vysoký Atlas a s velbloudí karavanou dunami Sahary - vyrážíme již koncem března, právě kupujeme letenky, přidáte se?
   

  Zobrazit více