Aktuality

ROCK POINT HORSKÁ VÝZVA STARTUJE!

Seriál Rock Point – Horská výzva je určený všem milovníkům běhu a zdravého pohybu. „Vítáni jsou naprosto všichni amatéři, ale i zkušení běžci, kteří nechtějí sedět doma,“ zve k účasti organizátor Pavel Zitta. Připraveny jsou vždy tři délky tras Long, Half a Short o průměrných délkách 66, 40 a 16 km. Na nich startují kategorie jednotlivců i oblíbených dvojic či dogtrekaři. V součtu se ceny rozdávají v téměř dvou desítkách kategorií. Přitom, kdo si netroufne na soutěžní část, připraven je i nesoutěžní benefiční Pochod s Mixitkou o průměrné délce necelých šesti kilometrů. Pochod na každé zastávce pomáhá vždy jednomu vytipovanému dítěti. Vždy polovina startovného je určena právě na podporu léčby.
    V Trojanovicích běžci seriál zahájí 25. -26. května. O měsíc později se přesunou do Krušných Hor (29. -30. červen), v červenci následuje Šumava (20. -21.7.), srpen hostí Jeseníky (10. -11.8.) a poslední bodovaná zastávka je tradičně naplánovaná do Krkonoš (21. -22.9.). Vyhlášení s bonusovým závodem se odehraje v polovině října v Mikulově (13. 10.). „Strašně se nám osvědčil závěrečný bonusový závod na Moravě. Přálo nám počasí a tím se podařilo vytvořit nezapomenutelnou tečku na závěr, kdy jsme spojili zdravý pohyb a následně skvělou zábavu s dobrým vínem. Nebojím se říci, že jsme si společně s běžci užili naprosto fantastický odpočinkový víkend, na který bychom rádi navázali,“ podotkl Zitta.

Je na co se těšit! 

Registrace a další informace najdete na stránkách závodu www.horskavyzva.cz

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Madeira - zbrusu nový fotoreport

  Minulý měsíc se V-tour skupinka vypravila na Madeiru. Jak si zájezd užili? Podívejte se na zážitky ve fotoreportu.

  Zobrazit více
 • Extrem food festival BRNO

  Přijměte pozvání na čtvrtý ročník Extrem food festivalu v Brně a pojďte si užít exotickou kuchyni, neobvyklé nápoje a bohatý doprovodný program. Těšíme se na vás na stánku V-tour se soutěží o ferratový zájezd!

  Zobrazit více
 • V pondělí 6.5. ZAVŘENO

  V pondělí 6.5. má CK V-tour z technických důvodů zavřeno. Budeme se na vás těšit opět 7.5.

  Zobrazit více