Aktuality

Adventní čas v Rakousku - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Vyrazte na školní adventní zájezd do Rakouska! Průvodce vás seznámí s historií, zajímavostmi a ukáže vám místa, která nesmíte minout!

Rádi vám sestavíme program dle vašeho přání, stačí si jen vybrat termín, vyzvedneme vás přímo před vaší školou! Jednodenní programy realizujeme už od 650 Kč/osoba.

Adventní VÍDEŇ

Vídeň vás ohromí zejména v času adventu. Nejznámější trhy vás čekají na náměsti před radnicí či v muzejní čtvrti. Ideální je procházka historickým centrem až ke katedrále Stephansdom, kde vánoční trhy pokračují. Další možností je vyrazit k návštěvě zámku Schönbrunn, kde je k dispozici výklad v českém jazyce a taktéž překrásné trhy přímo před zámkem.

Více k zájezdu do Vídně

 

Předvánoční SALZBURG

Salzburg v období adventu je obzvláště krásný. Rozmanité trhy na Domplatz i Residenzplatz vás naladí na tu správnou vánoční atmosféru. Můžete zde ochutnat typické dobroty či nakoupit vánoční dárky, advent v Rakousku je vždy dobrou volbou!

Více k zájezdu do Salzburgu

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Magická hranice 4000 metrů

  Co vše mohou nabídnout čtyřtisícové vrcholy? Podívejte se na ně z pohledu našeho průvodce Jakuba Cejpka.

  Zobrazit více
 • Splňte si sen! Expedice 2018

  Za okny aktuálně vypuklo jaro a na našich expedičních akcích evidujeme poslední volná místa. Neváhejte s realizací vašeho letošního snu a rezervujte si své místo včas. Již bedlivě sledujeme ceny letenek a hledáme nejvýhodnější nabídky!

  Zobrazit více
 • Poslední volná místa na zimních akcích!

  Zima je v plném proudu, na řadě sněžnicových akcí zbývají poslední volná místa, vyberte si z nabídky kurzů pro začátečníky i akcí pro ty ostřílené!

  Zobrazit více