Aktuality

Adventní čas v Rakousku - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Vyrazte na školní adventní zájezd do Rakouska! Průvodce vás seznámí s historií, zajímavostmi a ukáže vám místa, která nesmíte minout!

Rádi vám sestavíme program dle vašeho přání, stačí si jen vybrat termín, vyzvedneme vás přímo před vaší školou! Jednodenní programy realizujeme už od 650 Kč/osoba.

Adventní VÍDEŇ

Vídeň vás ohromí zejména v času adventu. Nejznámější trhy vás čekají na náměsti před radnicí či v muzejní čtvrti. Ideální je procházka historickým centrem až ke katedrále Stephansdom, kde vánoční trhy pokračují. Další možností je vyrazit k návštěvě zámku Schönbrunn, kde je k dispozici výklad v českém jazyce a taktéž překrásné trhy přímo před zámkem.

Více k zájezdu do Vídně

 

Předvánoční SALZBURG

Salzburg v období adventu je obzvláště krásný. Rozmanité trhy na Domplatz i Residenzplatz vás naladí na tu správnou vánoční atmosféru. Můžete zde ochutnat typické dobroty či nakoupit vánoční dárky, advent v Rakousku je vždy dobrou volbou!

Více k zájezdu do Salzburgu

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Inspirujte se našimi fotoreporty!

  Zajímá vás, jaké zážitky nasbírali klienti na právě odjetých akcích? Podívejte se na zájezdy očima průvodců a inspirujte se díky fotoreportům i pro vaši dovolenou!

  Zobrazit více
 • Exotika a vrcholy 2018

  V druhé půlce roku vyrážíme na několik nezapomenutelných výprav. Přidej se do Indie, Gruzie, Íránu, Nepálu, či Mexika a zažij neopakovatelná horská dobrodružství.

  Zobrazit více
 • Dovolená za dveřmi!

  Připravili jsme pro vás přehled akcí na blížící se víkendy. Vyberte si vaši dovolenou, využijte například volna přes červencové svátky!

  Zobrazit více