Aktuality

Adventní čas v Rakousku - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Vyrazte na školní adventní zájezd do Rakouska! Průvodce vás seznámí s historií, zajímavostmi a ukáže vám místa, která nesmíte minout!

Rádi vám sestavíme program dle vašeho přání, stačí si jen vybrat termín, vyzvedneme vás přímo před vaší školou! Jednodenní programy realizujeme už od 650 Kč/osoba.

Adventní VÍDEŇ

Vídeň vás ohromí zejména v času adventu. Nejznámější trhy vás čekají na náměsti před radnicí či v muzejní čtvrti. Ideální je procházka historickým centrem až ke katedrále Stephansdom, kde vánoční trhy pokračují. Další možností je vyrazit k návštěvě zámku Schönbrunn, kde je k dispozici výklad v českém jazyce a taktéž překrásné trhy přímo před zámkem.

Více k zájezdu do Vídně

 

Předvánoční SALZBURG

Salzburg v období adventu je obzvláště krásný. Rozmanité trhy na Domplatz i Residenzplatz vás naladí na tu správnou vánoční atmosféru. Můžete zde ochutnat typické dobroty či nakoupit vánoční dárky, advent v Rakousku je vždy dobrou volbou!

Více k zájezdu do Salzburgu

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Čas plánovat zimní radovánky s first minute slevou!

  Už se těšíte na sněhovou nadílku? Nyní je ten správný čas vybrat si ze sněžnicových či skialpových akcí pro rok 2018 a získat first minute slevu!

  Zobrazit více
 • Filipínské Kordillery

  Horské hřebeny ukrývající mumifikované předky, bohatá kultura Filipín, terasovitě uspořádaná rýžová pole, tradiční vesnice, kmeny a rituály, nádherné pláže s bílým pískem....to vše a mnohem více vás čeká na naší cestě již nadcházející únor!

  Zobrazit více
 • Pátek 29.9.2017

  V pátek 29.9. bude vzhledem ke státnímu svátku 28.9. zavřena prodejna CK V-tour a oeav.cz. Budeme se na vás těšit opět v následujícím týdnu!

  Zobrazit více