Aktuality

Adventní čas v Rakousku - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Vyrazte na školní adventní zájezd do Rakouska! Průvodce vás seznámí s historií, zajímavostmi a ukáže vám místa, která nesmíte minout!

Rádi vám sestavíme program dle vašeho přání, stačí si jen vybrat termín, vyzvedneme vás přímo před vaší školou! Jednodenní programy realizujeme už od 650 Kč/osoba.

Adventní VÍDEŇ

Vídeň vás ohromí zejména v času adventu. Nejznámější trhy vás čekají na náměsti před radnicí či v muzejní čtvrti. Ideální je procházka historickým centrem až ke katedrále Stephansdom, kde vánoční trhy pokračují. Další možností je vyrazit k návštěvě zámku Schönbrunn, kde je k dispozici výklad v českém jazyce a taktéž překrásné trhy přímo před zámkem.

Více k zájezdu do Vídně

 

Předvánoční SALZBURG

Salzburg v období adventu je obzvláště krásný. Rozmanité trhy na Domplatz i Residenzplatz vás naladí na tu správnou vánoční atmosféru. Můžete zde ochutnat typické dobroty či nakoupit vánoční dárky, advent v Rakousku je vždy dobrou volbou!

Více k zájezdu do Salzburgu

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Za odpočinkem, relaxem, kulturou i zážitky v roce 2018

  Vypravte se s námi za odpočinkem, relaxem, kulturou i zážitky do Švýcarska, Francie, Itálie nebo třeba do Portugalska. Organizujeme akce i pro firemní kolektivy!

  Zobrazit více
 • Originální nejen VÁNOČNÍ DÁREK

  Stále přemýšlíte nad vánočními dárky? Darujte zážitek ve formě poukazu na některou z našich akcí!

  Zobrazit více
 • Nový katalog V-tour 2018 - FIRST MINUTE SLEVY DO 31.12.2017!

  Katalog 2018 přináší řadu nových pohodových i zážitkových akcí. Využijte fist minute slevy a nakupte svoji dovolenou za nejvýhodnějších podmínek!

  Zobrazit více