Bezpečnost a první pomoc v horách - Festival DO HOR!

První večer třetího ročníku již 16.1.2020!

Další ročník Festivalu DO HOR! je tu! Připravili jsme pro vás čtyři večery se super programem, začínáme již 16.1., nezapomeňte si včas rezervovat vstupenky, kapacita je omezena! 

Náš první večer se bude zabývat bezpečností a první pomocí v horách. Jak řešit naléhavé stavy na expedici? Dita Podhadská vám poradí o expediční medicíně. Dále se dozvíte, jak spolupracovat s leteckou záchrannou službou, novinky z aplikace Záchranka i o práci Horské služby ČR.

 

PROGRAM VEČERA

18:00 – 19:30 Dita Podhadská – První pomoc a život ohrožující stavy

19:45 – 20:30 Radim Pavlica - Práce Horské služby ČR

20:45 – 21:30 Tomáš Kika – Jak spolupracovat s leteckou záchrannou službou?

21:30 – 22:00 Filip Maleňák – Aplikace Záchranka - prezentace, novinky 

 

Místo konání: Zastupitelský sál radnice Brno-Střed, Dominikánská 264/2 (pozor - nejedná se o Dominikánské nám. a Novou radnici! Ať nebloudíte...)

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Informace k zájezdům vzhledem ke koronaviru

  Vzhledem k vyhlášení nouzovému stavu dne 12.3.2020 a uzavřeným hranicím jsme nuceni reagovat s organizací nadcházejících zájezdů. Všechny klienty, kteří s námi měli odjet v následujících týdnech na zájezd budeme během příštího týdne jednotlivě informovat o dalším postupu.

  Zobrazit více
 • Zážitky z letošních sněžnic v Totes Gebirge

  Bílá tma i azuro - to byly sněžnice v Totes Gebirge - podívejte se na fotoreport z letošního sněžnicového kurzu. Sněhu bylo nečekaně až až!

  Zobrazit více
 • Trekingové vrcholy v Evropě

  Sice nyní nemůžeme vyrazit za hranice, můžeme se ale připravit na další nejen horská dobrodružství! Nabízíme vám parádní přehled trekingových vrcholů v Evropě.

  Zobrazit více