Zájezdy

Destinace
Alsasko

Úrodný pruh kolem Rýna je dokonalou kombinací německého pořádku a francouzského šarmu. Čas se zde zastavil jako ve středověku, městské domy zdobí hrázděné zdivo a mezi vinicemi se proplétají stezky jako stvořené k cyklovýletům.

Ubytování

Pension

Stravování

Snídaně

Náročnost

1.- 2.

Altiplano a šestitisícovky Bolívie

Náročná vysokohorská expedice, jejímž cílem je výstup na šestitisícovky Huayna Potosí (6 088 m) a Pomerape (6 220 m). Velmi zajímavý je také pětidenní trek pohořím Apolobamba, stejně jako návštěva solného jezera Salar de Uyuni. 

Ubytování

Stan/Penzion

Stravování

Vlastní

Náročnost

4.- 5.

Ararat a východní Turecko

Jednoznačným cílem této výpravy je výstup na bájný Ararat, horu hor, místo kde Noe přistál se svou Archou a odkud lidstvo osídlilo svět. Čeká nás také čtyřdenní aklimatizační trek v pohoří Kaçkar Dağları a prohlídka pohádkového paláce Ishak Pasha Sarayi.

Ubytování

Stan

Stravování

Vlastní

Náročnost

3.- 4.

Arménie a výstup na Ararat

Naši výpravu zahájíme v Jerevanu, během túr rozkvetlými loukami Malého Kavkazu poznáme mnohá nej arménské architektury i přírodních zajímavostí. Postupně zaklimatizujeme, abychom mohli podniknout výstup na bájnou biblickou horu Ararat a putování zakončíme v Tbilisi.

Ubytování

Stan

Stravování

Vlastní

Náročnost

2.- 3.

Bernské Alpy

Berner Oberland patří k regionům, které proslavily Švýcarsko po celém světě. Nejen úžasnými sceneriemi ledovců a monumentálních hor, ale především díky technickému umu, se kterými byly koleje horských železnic nataženy až na ta nejnepřístupnější místa.

Ubytování

Stan/Penzion

Stravování

Snídaně

Náročnost

2.- 3.

  • Pojištění léčebných výloh pro horské sporty na celém světě
  • Pojištění právní ochrany, zodpovědnosti, úrazů a invalidity
  • Až 50% slevy na ubytování na horských chatách
  • Odborné publikace, klubový časopis a další info on-line
Více informací

Pro firemní či školní kolektivy, skupiny přátel, ale i pro jednotlivce realizujeme díky mnohaletým zkušenostem akce inspirované naší katalogovou nabídkou anebo čistě podle vašich přání.

Více informací